info
عکس ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
category

ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا محله زیبادشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا

ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان دهکده المپیک واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان و پادیر 1 و همچنین رستوران های زنجیره ای شیلا، فروشگاه لوازم سوارکاری اشکان، کارگزاری تامین اجتماعی شماره 200، داروخانه دکتر قره باغی و چاکوچ چیتگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا تهران

در شهر تهران، محله زیبادشت ، ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زیبادشت بالا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا ندارد.
neshan logo