info
عکس شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا
category

شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا محله جوادیه (زمانی)، تهران

شرکت حمل و نقل
3.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا

شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا (شرکت حمل و نقل) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دشت آزادگان، صد و شانزده واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت حمل و نقل و باربری در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، میوه فروشی برادران سید، حسینیه رضویون، آرایشگاه پیمان و مسجد حضرت زهرا (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های حمل و نقل که در محدوده شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد عبدالحی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا ندارد.
neshan logo