info
عکس بانک رفاه
category

بانک رفاه محله دانشگاه، اراک

درباره‌ی بانک رفاه

بانک رفاه (بانک) در محله دانشگاه اراک و بلوار آیت الله غفاری واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر داوری، پیتزا سه سوت، نمایندگی مرکزی بوتان حیدری، کابینت البرز و تولیدی مبل کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رفاه اراک

یکی از بانک‌های شهر اراک بانک رفاه اراک است که در محله دانشگاه، قرار دارد. بانک رفاه اراک از بانک‌های خوب محله دانشگاه است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران و بانک سپه هم قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک رفاه اراک برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک رفاه اراک در ایستگاه اتوبوس ابتدای لعلی پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک رفاه اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک رفاه اراک در ادامه برای شما قرار داده شده است. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک رفاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پارسا سلیمی پور
  دوشنبه 24 بهمن ماه 1401

  بانک خوب و کارمندان مودب هستند


سایر بانک‌های که در محدوده بانک رفاه واقع شده‌اند:

 • بانک توسعه تعاون
  دکتر محمد مصدق، بن‌بست پارس 1، بین صحیفی و بن‌بست پارس 2
 • بانک رفاه کارگران
  دکتر محمد مصدق، بن‌بست پارس 1، بین صحیفی و بن‌بست پارس 2
 • بانک سپه
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین گذر چهارسوق بازار و آیت‌الله سلطان
 • بانک ملی شعبه آیت‌الله مدنی ۲۸۱۰
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین گذر چهارسوق بازار و آیت‌الله سلطان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط گل پسر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رفاه ندارد.
  neshan logo