عکس ساندویچی سرآشپز مشاهده در نقشه نشان
category

ساندویچی سرآشپز (محله ولیعصر، تهران)

فست فود
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، تقاطع کریمخان زند

موقعیت ساندویچی سرآشپز در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ساندویچی سرآشپز (فست فود) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مکان یکی از چهل و شش فست فود در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین بیمارستان 15 خرداد، شرکت ملی گاز ایران، موسسه زبان ایران استرلیا، کباب آبان و مهمانپذیر تهرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، تقاطع کریمخان زند


سایر فست‌فودهای که در محدوده ساندویچی سرآشپز واقع شده‌اند:

 • فست فود شیلا
  (4.0)
  ولیعصر، شقایق، بین میدان ولیعصر و یکم
 • مرغ سوخاری تهران
  (4.1)
  ولیعصر، رحمتی
 • ساندویچ مقدم
  (4.1)
  میرزای شیرازی، بین هفتم و نهم
 • پیتزا ادبرت
  (4.1)
  کریمخان زند، حسینی، بین جوادزاده و دهم
 • پیتزا سورن
  (3.9)
  پل حافظ، ورشو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عشق ماشین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساندویچی سرآشپز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساندویچی سرآشپز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساندویچی سرآشپز تهران ندارد.
  neshan logo