info
عکس ایستگاه اتوبوس طوس
category

ایستگاه اتوبوس طوس (محله استاد معین، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طوس

ایستگاه اتوبوس طوس (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان استاد معين واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین شهر اتومبیل خسروانی، داروخانه شبانه روزی دکتر نادری، نمایندگی سایپا خدامی، بهپخش و طباخی عمو عزیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طوس تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس طوس تهران، شهر تهران، محله استاد معین است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، استاد معين، بین پخش و طوس واقع شده است. ایستگاه اتوبوس طوس تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو استاد معين در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهر استاد معین قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
  یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  شهيد بختیاری، بدرالزمان قریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طوس ندارد.
  neshan logo