info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی محله بهداشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهداشت تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بهداشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل ایران شماره 3 و همچنین کمجا چوب، فروشگاه بهکار چوب، رستوران ریحون، بازار مبل ایران شماره 1 و پلیس + 10 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بهداشت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس زرین قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس البرز
  ابوذر، بین باقری و البرزی
 • ایستگاه اتوبوس بافان
  معلم، بین بافان و رجایی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ولیعصر
  آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد
  چهل و پنج متری زرند، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo