info
عکس داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی
category

داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان

درباره‌ی داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی

داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی (داروخانه) در اصفهان و شهدای صفه، سلامت، بلوار الزهرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان الزهرا (س) و همچنین اورژانس الزهرا (س)، درمانگاه شماره یک، آبمیوه طبیعی ثامن، تصویربرداری راهبران سلامت پارتاک و سکوی بالگرد بیمارستان الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان

آدرس داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان، شهر اصفهان، است. استان اصفهان، اصفهان، شهدای صفه، سلامت، بلوار الزهرا آدرس دقیق این داروخانه است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 3136201334 با داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان تماس بگیرید.

داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب شهر اصفهان در شهر اصفهان است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و درمانگاه فوق تخصصی خیریه حضرت ابوالفضل مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان، ایستگاه اتوبوس ورودی فرعی پارک صفه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی

نظرات کاربران در مورد داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    سعید رضا
    پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403

    سلام، وقت بخیر. اگه جون عزیز هاتون براتون مهمه این جا تشریف نیارید. #توجه اگه مریض اورژانسی باشه ۱۰ و یا ۱۲ ساعت باید صبر کنی تا تحویلت بگیرن . پرستار ها هم خیلی بد اخلاق هستند.

    2

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه آموزشی الزهرا (س)-دانشکده داروسازی ندارد.
neshan logo