info
عکس ایستگاه مترو نمایشگاه
category

ایستگاه مترو نمایشگاه محله اقبال، مشهد

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو نمایشگاهنظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو نمایشگاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    پدرام
    چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402

    ایستگاه مترو نمایشگاه یکی از ایستگاه های خط یک مترو است که از زیر زمین دو بلوار نمایشگاه و شهید برونسی را به یکدیگر متصل می کند. ایستگاه های مترو قبل و بعد این ایستگاه، ایستگاه های اقبال لاهوری و کوهستان پارک است. از این ایستگاه می توان به عنوان زیرگذر نیز استفاده کرد.

    11

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نمایشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نمایشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نمایشگاه ندارد.
neshan logo