عکس پایگاه دبستان تزکیه
category

پایگاه دبستان تزکیه (محله کوی نفت، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بزرگراه مدرس، نفتون، رسالت 13

موقعیت پایگاه دبستان تزکیه در محله کوی نفت اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دبستان تزکیه (مرکز واکسیناسیون) در محله کوی نفت اهواز و بزرگراه مدرس، نفتون، رسالت 13 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بوستان ولایت، مهدی قنواتی، سوپر میوه شهبازی، بیمه ایران - نمایندگی کمالی و تهیه غذای مهربون (مک سابق) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بزرگراه مدرس، نفتون، رسالت 13

تلفن تماس: 06132227887

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دبستان تزکیه اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دبستان تزکیه اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دبستان تزکیه اهواز ندارد.