info
عکس ایستگاه اتوبوس دانش
category

ایستگاه اتوبوس دانش محله شهرک آزمایش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانش

ایستگاه اتوبوس دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزمایش تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزمایش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیسان و همچنین آموزشگاه موسیقی چکاد، تله پیتزا، کتابفروشی آموت، کافه رستوران گیرینجی و درمانگاه دندانپزشکی نعمت الهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش تهران

ایستگاه اتوبوس دانش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک آزمایش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مرزداران، بین پورجعفری و آریا فر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو یادگار امام قرار دارد. تاکسی سرویس شهریار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان
  مرزداران، بین 25 متری آزمایش و اطاعتی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس پل مرزداران
  بزرگراه یادگار امام
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه یادگار امام
 • ایستگاه اتوبوس سرسبز
  مرزداران، بین تات و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانش ندارد.
  neshan logo