info
عکس عسل تریا
category

عسل تریا محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی عسل تریا

عسل تریا (کافی‌شاپ) در محله سر دوراه یزد و خیابان پاکنژاد 3 واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنج کافی‌شاپ در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین پیتزا قارچ طلایی، کارگزاری 143 تامین اجتماعی، تابلو سازی صابر، مسجد جامع زاویه یزد و فروشگاه عابدی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ عسل تریا یزد

آدرس کافی شاپ عسل تریا یزد، شهر یزد محله سر دوراه است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان یزد، یزد، بلوار محمد پاکنژاد، پاکنژاد 3 است. اگر اطلاعات بیشتری از کافی شاپ عسل تریا یزد می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 03537253378 تماس بگیرید.

کافی شاپ عسل تریا یزد را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله سر دوراه دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران خان دوحد، فست فود کرنوپیچ، رستوران نگین یزد، رستوران گل سرخ و رستوران عمارت وکیل هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ عسل تریا یزد برویم؟

کافی شاپ عسل تریا یزد در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهرداری قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ عسل تریا یزد را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ عسل تریا یزد و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده عسل تریا واقع شده‌اند:

 • کافه سلبریتی
  پاکنژاد، بعد از زارع زاده 25
 • کافه قهوه
  بلوار محمد پاکنژاد، بین ریسمانیان و پرورش
 • کافی شاپ شب نشین
  بلوار رضا پاکنژاد، کوی اول محمدعلی لوک زاده
 • کافه بالسا
  بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی فاتح و کوی شهید حسین منصورزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عسل تریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عسل تریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عسل تریا ندارد.
  neshan logo