info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ محله یوسف آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مرکز خرید فرهنگ و همچنین های ویژن، دفتر خدمات الکترونیک - کد 601، آتلیه عکاسی استودیو پنج، پامچال اسپرت و برگر نابارا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ تهران

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ تهران در شهر تهران، محله یوسف آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی، بین سی و سوم و سی و ششم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین پنجم و بهمن کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  ولیعصر، بین اکبری و زرین
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین دکتر انصاری و جواد سپهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی، بین سی و سوم و سی و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo