info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان سوم
category

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان سوم

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، جگرسرای چاشنی شعبه اباذر، سام سرویس غرب، پیتزا سه فر و قنادی محفل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان سوم تهران

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان سوم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی میلاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان سوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مقداد
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نرسیده به پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس اباذر
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نرسیده به پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، بین بلوار اباذر و سلمان فارسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان سوم ندارد.
  neshan logo