عکس ایستگاه اتوبوس گلستان سوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان دوم و گلستان سوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلستان سوم در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین پیتزا سه فر، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، جگرسرای چاشنی شعبه اباذر، قنادی محفل و سام سرویس غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان سوم

ایستگاه اتوبوس گلستان سوم در شهر تهران، محله ابوذر و بلوار اباذر قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان دوم و گلستان سوم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان سوم عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهروند واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان سوم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان دوم و گلستان سوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مقداد
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین لاله و پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس اباذر
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین لاله و پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر، بین سلمان فارسی و بلوار اباذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان سوم ندارد.
  neshan logo