info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهمن
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهمن محله جوادیه (زمانی)، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهمن

ایستگاه اتوبوس میدان بهمن (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دشت آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرکی پرسپولیس، پمپ بنزین جایگاه 166 میدان بهمن، اداره برق بهمن، هنرستان کار و دانش بعثت و اسکان فرهنگیان بهمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تهران، شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) است. این ایستگاه اتوبوس در دشت آزادگان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو راه آهن نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس سعید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهمن

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ahad b
  جمعه 12 آبان ماه 1402

  این ایستگاه فقط به سمت پارک وی اتوبوس دارد به سمت پایانه جنوب ندارد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جنگل
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین فاطمی و بهزادپور
 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه بعثت، وفایی، بین شهرداری و فاطمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه یارجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ahad b (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهمن ندارد.
  neshan logo