info
عکس فروشگاه Original Marines
category

فروشگاه Original Marines محله ازگل، تهران

فروشگاه لباس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه Original Marines

فروشگاه Original Marines (فروشگاه لباس) در محله ازگل تهران و خیابان خروجی مجتمع الماس ایران واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه لباس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، کانتر حراست شرقی مجتمع الماس ایران، شیرینی لاریسا، فروشگاه شهروند و نان سحر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه Original Marines تهران

فروشگاه Original Marines تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ازگل و پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02122967932 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه Original Marines تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله ازگل است. فراس الماس، سیسلی و یامامی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه Original Marines تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه Original Marines تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه Original Marines تهران ایستگاه مترو شهید محلاتی نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه Original Marines تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه Original Marines تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه Original Marines واقع شده‌اند:

 • فراس الماس
  نیروی زمینی، تقاطع مجتمع الماس ایران
 • سیسلی
  (1.0)
  نیروی زمینی، تقاطع مجتمع الماس ایران
 • یامامی
  (2.0)
  بابایی، نیروی زمینی
 • ریبوک
  (5.0)
  بابایی، نیروی زمینی
 • کارپیسا
  (3.0)
  بابایی، نیروی زمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه Original Marines اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه Original Marines در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه Original Marines ندارد.
  neshan logo