info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملت
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملت محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملت

ایستگاه اتوبوس بانک ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان محبان المرتضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازارچه عودلاجان و همچنین سرای ابریشم، فروشگاه مرکزی بازارچه موکت ایران (نمایندگی مرکزی پالاز موکت تهران)، مهمانپذیر نیکو، لوازم قنادی اکبری و رابیتس مسعود - محمود صادق - نماینده انحصاری فروش مستقیم از کارخانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملت تهران

ایستگاه اتوبوس بانک ملت تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مصطفی خمینی، محبان المرتضی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بانک ملت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حاجی عباسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک ملت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین دکتر افشار یکم و نیرو شادی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  مصطفی خمینی، بین سجادی و نصراللهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملت ندارد.
  neshan logo