info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات محله فیروز آبادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله فیروز آبادی ری و خیابان غیبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ ری و همچنین فینا فود، موسسه منتظران منجی، مرکز خدمات ایرانسل، آزمایشگاه پزشکی دکتر حیدریان و مجتمع فنی نسل نواندیش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران، شهر تهران، محله فیروز آبادی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به غیبی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حمید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میخک
  سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  پورحسینی، بیات
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری تورقوزآباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo