info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی محله قیطریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی

ایستگاه اتوبوس شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله قیطریه تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قیطریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اختر و همچنین کافه رستوران فلورانس، آژانس مسافرتی ققنوس، کافه رییس، شرکت واعظی وین و پرستیژ موتورز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قیطریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران

در شهر تهران، محله قیطریه ، ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید صدر است. تاکسی سرویس الهیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درویش
  شریعتی، بین طالقانی و الهیه
 • ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه
  صبا، بین امین الرعایا و شهید اسدالله گودرزی
 • ایستگاه اتوبوس دستور
  بزرگراه صدر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط helen_adel (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی ندارد.
  neshan logo