info
عکس فروشگاه دوچرخه شکاری
category

فروشگاه دوچرخه شکاری محله انبار نفت، تهران

فروشگاه دوچرخه

درباره‌ی فروشگاه دوچرخه شکاری

فروشگاه دوچرخه شکاری (فروشگاه دوچرخه) در محله انبار نفت تهران و خیابان هلال احمر واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه دوچرخه در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رازی، بیمارستان پارسا، دریاچه بوستان رازی، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین تهیه غذای مکانیزه و هوشمند سلمان فارسی، فروشگاه برادران محمدی اسموک سنتر، نمایندگی ۵۰۹۱ ایران خودرو، استخر پردیس و میدان رازی (گمرک) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه دوچرخه شکاری تهران

فروشگاه دوچرخه شکاری تهران در شهر تهران، محله انبار نفت، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09128890996) تماس بگیرید. فروشگاه دوچرخه شکاری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله انبار نفت است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه دوچرخه عزتی، فروشگاه سه چرخه محمد و مرکز تخصصی سفر با دوچرخه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دوچرخه شکاری تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دوچرخه شکاری تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو هلال احمر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه دوچرخه شکاری تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه دوچرخه شکاری تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر از فروشگاه دوچرخه شکاری تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده فروشگاه دوچرخه شکاری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دوچرخه عزتی
  هلال احمر، بین اسلامی و بارگیر
 • فروشگاه سه چرخه محمد
  قزوین، جوادیان، بین اسلامی و کاشانی
 • مرکز تخصصی سفر با دوچرخه
  کارگر جنوبی، مدرس
 • شرکت مهر آیین وندا
  قزوین، جوادیان، بین مدرس و رضایی
 • لوازم دوچرخه زمرد
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دوچرخه شکاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دوچرخه شکاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دوچرخه شکاری ندارد.
  location استان تهران، تهران، هلال احمر، بین عبدالمحمود و میدان رازی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه دوچرخه شکاری

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo