info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل26 - کلانتری17 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه کاخ ملک آباد و همچنین ترنم دشت، استخر راد مشهد، سالن زیبایی دلین، آرایشگاه موچین و دفتر نقشه‌برداری پیلار تجهیز خراسان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 مشهد

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 مشهد در شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل26 - کلانتری17 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نوفل واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 26 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 29
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی27 و 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل26 - کلانتری17
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo