info
عکس تابلو فرمان عصر نوین
category

تابلو فرمان عصر نوین محله ایوانک، تهران

درباره‌ی تابلو فرمان عصر نوین

تابلو فرمان عصر نوین در محله ایوانک تهران و خیابان پانزدهم واقع شده است. این مکان یکی از دو مکان عمومی در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رئیس، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، داروخانه شبانه روزی بهشتی، نامبر تن و تاکسی سرویس فلامک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد تابلو فرمان عصر نوین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قمی
  شنبه 23 اسفند ماه 1399

  تابلو فرمان عصر نوین با کیفیت و پیشرو در صنعت آسانسور با بهترین استانداردها است

 • avatar
  yashar_mahjooob
  شنبه 08 خرداد ماه 1400

  خوب بود

 • avatar
  parisa
  دوشنبه 03 خرداد ماه 1400

  خوب بود


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فولاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تابلو فرمان عصر نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تابلو فرمان عصر نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تابلو فرمان عصر نوین ندارد.
neshan logo