عکس بازار آهن شرق تهران
category

بازار آهن شرق تهران (محله شهرک رضویه، تهران)

فروشگاه
4.2
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد

موقعیت بازار آهن شرق تهران در محله شهرک رضویه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بازار آهن شرق تهران (فروشگاه) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان امام سجاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آریا دیزل و همچنین ایران جرثقیل، استوک بنز 110 سیدمحمود، خاوران توربو، اتصالات گاز سحرگاز و درب بادی اسوه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد

تلفن تماس: 02133488383


سایر فروشگاه‌های که در محدوده بازار آهن شرق تهران واقع شده‌اند:

 • خدمات کامپیوتر اساطیر (شجاعی)
  (4.1)
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو
 • اتصالات گاز سحرگاز
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد
 • سماور سازی طباطبائی
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا
 • پلیمر آفتاب
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا
 • تعمیرات پکیج معراج
  (3.0)
  امام حسن، سلطانی، پنجم غربی، بین قائم آل محمد و اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "مهسا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار آهن شرق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشی فروشگاه مغازه دکان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار آهن شرق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار آهن شرق تهران ندارد.