عکس پیراشکی داغ بابا اکبر
category

پیراشکی داغ بابا اکبر (کرمان)

فست فود
4.0
1 رای
استان کرمان کرمان استان کرمان، کرمان، بلوار سرباز، سرباز چهل و شش، بین سرباز پنجاه و چهار و سرباز پنجاه و شش

موقعیت پیراشکی داغ بابا اکبر کرمان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرمان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پیراشکی داغ بابا اکبر (فست فود) در کرمان و بلوار سرباز، سرباز چهل و شش، بین سرباز پنجاه و چهار و سرباز پنجاه و شش واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش عقابیان، تودوزی صفری، پارک آبشار و باغ وحش کرمان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کرمان، کرمان، بلوار سرباز، سرباز چهل و شش، بین سرباز پنجاه و چهار و سرباز پنجاه و شش

تلفن تماس: 09360291303


سایر فست‌فودهای که در محدوده پیراشکی داغ بابا اکبر واقع شده‌اند:

 • پیتزا و ساندویچ نوشین
  (5.0)
  بلوار امام صادق، بعد از میدان بیرم آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط naderdriver (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیراشکی داغ بابا اکبر کرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیراشکی داغ بابا اکبر کرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیراشکی داغ بابا اکبر کرمان ندارد.