info
عکس موزه شهید قدمی
category

موزه شهید قدمی محله عباسی، تهران

درباره‌ی موزه شهید قدمی

موزه شهید قدمی (موزه) در محله عباسی تهران و خیابان صالحی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رازی و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین لبنیات سنتی پارسیان، درمانگاه امام صادق (ع)، نانوایی لواشی، کارواش وطن و شلوار دوزی پاپبون ترمیم انواع لباس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو هلال احمر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه شهید قدمی واقع شده‌اند:

 • موزه دخانیات ایران
  (4.0)
  نواب صفوی، قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه شهید قدمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه شهید قدمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه شهید قدمی ندارد.
  neshan logo