info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت
category

ایستگاه اتوبوس امامت محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت

ایستگاه اتوبوس امامت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و خیابان امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه و همچنین نوار جنگی پردیس، نانوایی سنگک، خشکشویی طاها اکسپرس، مشاوراملاک محمدی و مجتمع مسکونی نیکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس امامت اراک، شهر اراک، محله کوی علوی است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس امامت اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  شهیدان رجایی - هپکو، میلاد
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت ندارد.
  neshan logo