info
عکس آتش نشانی ایستگاه 20
category

آتش نشانی ایستگاه 20 محله کارگران، مشهد

آتش نشانی
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آتش نشانی ایستگاه 20

آتش نشانی ایستگاه 20 (آتش نشانی) در محله کارگران مشهد و کنارگذر بزرگراه بسیج واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد، مجتمع نان سنتی پرارین، نان فانتزی حاج ابرام، تعویض روغن صحرایی و ایستگاه اتوبوس بسیج 37 قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتش نشانی ایستگاه 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آتش نشانی ایستگاه 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتش نشانی ایستگاه 20 ندارد.
neshan logo