info
عکس مرکز خرید بزرگ شهر
category

مرکز خرید بزرگ شهر محله آزاد شهر، یزد

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید بزرگ شهر

مرکز خرید بزرگ شهر (بازار و مرکز خرید) در محله آزاد شهر یزد و بلوار آزادشهر واقع شده است. این مجتمع یکی از شش بازار و مرکز خرید در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین پیتزا و ساندویچ لاله، نسیم نت، اداره کل هواشناسی استان یزد، بیمه ایران نمایندگی صالحی و موبایل ۲۴ قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید بزرگ شهر واقع شده‌اند:

 • هایپر ملت (شعبه آزادشهر)
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 2 و میدان امیرکبیر
 • شهر آی تی
  (5.0)
  بلوار آزادشهر، 64
 • مجتمع زنجیره ای خلیج فارس
  (4.3)
  آزادگان، بیست و دوم، 22 آزادگان
 • مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس
  (4.2)
  آزادگان، 24 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید بزرگ شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید بزرگ شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید بزرگ شهر ندارد.
  neshan logo