info
عکس تاکسی سرویس قدس
category

تاکسی سرویس قدس محله سلطانمنش، اهواز

درباره‌ی تاکسی سرویس قدس

تاکسی سرویس قدس (تاکسی تلفنی) در محله سلطانمنش اهواز و بزرگراه مدرس، خرداد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت گاز استان خوزستان، تعمیرگاه، سوپر مارکت وپرتینی محمد، مرکز خدمات جامع سلامت شماره 2 و قهوه سامان قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس قدس واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس زمان
  کارون، حجت 2
 • تاکسی سرویس غزال
  (1.7)
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، بعثت، نیرو 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربرmalek1266 نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس قدس ندارد.
  neshan logo