عکس بوستان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

بوستان (محله کیان آباد، اهواز)

پارک
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اروند، بیست و پنجم

موقعیت بوستان در محله کیان آباد اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بوستان (پارک) در محله کیان آباد اهواز و خیابان بیست و پنجم واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایشگاه اهواز کورین، سوپر مارکت محله برادران شرفی، آموزشگاه آرایش و پیرایش نیلای، درب ضد سرقت و باغ میوه دست چین قرار گرفته است.


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان واقع شده‌اند:

 • پارک محله گلچهره
  (3.0)
  ایدون، 18 غربی، خرداد شمالی، 19غربى
 • پارک فدک
  (5.0)
  اروند، لطفی، صالحپور، بین وهابی و احداثی
 • پارک محله شرقی کیان آباد
  (4.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بیست و چهارم
 • پارک بزرگ مهرشهر اهواز
 • بوستان پیوند
  اتوبان کیانپارس، هجده متری ششم، 20 متری زنجیره ای، بین سی و پنجم و سی و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حاج محمود لویمی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 آذر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان اهواز ندارد.