info
عکس پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر
category

پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر محله سیزده آبان، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر (مرکز واکسیناسیون) در محله سیزده آبان ری و خیابان رجایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین اداره پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان تهران، پارک هفت تیر، تبلیغات ابراهیمی(گروه پیروز)، درمانگاه تخصصی آفرینش بیمارستان شهدای هفتم تیر و رستوران پارک (حسنی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر ندارد.
location استان تهران، تهران، رجایی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه بیمارستان شهدای هفتم تیر

شنبه 08:00 تا 14:00
یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
دوشنبه 08:00 تا 14:00
سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
چهارشنبه 08:00 تا 14:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 14:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo