info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان قورخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عبرت و پاساژ لباف و همچنین باب همایون، گرمابه سنتی توریستی باب همایون، مرکز خدمات ایرانسل، کاخ دادگستری تهران - دیوان عالی کشور و امامزاده روح الله حسنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه تهران

در شهر تهران، محله ارگ - پامنار ، ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خیام، قورخانه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ملت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه امام خمینی تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  وحدت اسلامی، بین معتمدی و زهره کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه امام خمینی تخلیه ندارد.
  neshan logo