info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
category

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 محله دانشگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی عطار، املاک خانی، تایپ و تکثیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فروشگاه قهوه مارکت گابیون و مطب دکتر نفیسه غلامزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد است که در محله دانشگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس برسام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صارمی 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 7 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 ندارد.
  neshan logo