info
عکس مرکز جراحی محدود نیاوران
category

مرکز جراحی محدود نیاوران محله دزاشیب - حکمت، تهران

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
4.8
4 رای

درباره‌ی مرکز جراحی محدود نیاوران

مرکز جراحی محدود نیاوران (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این مکان یکی از سیزده بهداشت و درمان در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مجتمع فرمانیه و همچنین داروخانه آبکوه، رستوران لبنانی فتوش، الکتریکی فرمانیه، دبیرستان دخترانه بوعلی سینا و مؤسسه خیریه بهنام دهش پور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز حوزه بهداشت و درمان خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز جراحی محدود نیاوران واقع شده‌اند:

 • مطب زیبایی دکتر پرتوی نژاد
  باهنر، آفتاب
 • مطب دکتر حسین پور
  اندرزگو، بین شهید دانیالی و اشکستان پور
 • مطب دکتر خسروی
  اندرزگو، بین دانیالی و اشکستان پور
 • مطب مشاوره خانم ابراهیمی
  اندرزگو، بین شهید دانیالی و اشکستان پور
 • موسسه خانه سلامت باران
  باهنر، تناولی، بین پرستو و آبکوه ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صابر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی محدود نیاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جراحی محدود نیاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جراحی محدود نیاوران ندارد.
  neshan logo