info
عکس ایستگاه اتوبوس پل بوسار
category

ایستگاه اتوبوس پل بوسار محله تختی، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل بوسار

ایستگاه اتوبوس پل بوسار (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی رشت و خیابان سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله تختی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار آستارا خان و همچنین هتل و رستوران شبستان ، دکتر بهناز شرف الدین متخصص بیماری‌های زنان، کلینیک دندانپزشکی دانا، ایستگاه رشت به آستارا - تالش و بستنی فروشی اکبر مشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل بوسار رشت

در شهر رشت، محله باقرآباد ، ایستگاه اتوبوس پل بوسار رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سعدی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل بوسار رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهیار قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل بوسار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و 97
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  بلوار گلسار، بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل بوسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل بوسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل بوسار ندارد.
  neshan logo