info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق
category

ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع)، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق

ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک و خیابان مالک اشتر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی Mad WARNINGتیونینگ خود رو های سواری وافرود و همچنین تعویض روغن حبیبی، بوستان ترنم، صافکاری یزدانی، نانوایی سنگک صادق جیریایی و مسجد فاطمه الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق اراک

ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق اراک در شهر اراک، محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهار راه فوتبال، مالک اشتر، بین گلشن و شقایق است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظمی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلسفی
  خاتم الانبیا، فلسفی، تقاطع حسنی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فوتبال
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه فوتبال
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  خاتم الانبیا، هنرستان
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان دو
  خاتم الانبیا، هنرستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه شقایق ندارد.
  neshan logo