info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خرم
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خرم محله آفاران، اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خرم

ایستگاه اتوبوس پایانه خرم (ایستگاه اتوبوس) در محله آفاران اصفهان و خیابان خرم شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله آفاران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آلمینیوم و مس موید و همچنین فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر، آموزشگاه رانندگی فردوسی، پلیس 10 + و پرده اتومبیل اصفهان لوکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان، شهر اصفهان، محله آفاران است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خرم شمالی، بین ارغوان و فرعی خرم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خرم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M.Rez@ei.Kh (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خرم ندارد.
neshan logo