info
عکس حوضچه بوستان بهمن
category

حوضچه بوستان بهمن محله نازی آباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی حوضچه بوستان بهمن

حوضچه بوستان بهمن ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه بعثت، وفایی واقع شده است. این مکان یکی از پنج تفریح و سرگرمی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرالمومنین و همچنین فرهنگسرای بهمن، بوستان بهمن، استخر فرهنگسرای بهمن تهران، تالار فدک و کتابخانه شهید فهمیده قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده حوضچه بوستان بهمن واقع شده‌اند:

 • خانه کودک امید و ندا
  بزرگراه یارجانی، سیفی
 • گیم نت
  (3.0)
  بزرگراه یارجانی، صفوی، بیست متری جوادیه، چهره برقی
 • کارتینگ کاریو
  (5.0)
 • سیرک ستارگان (منتخب)
  (4.1)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شکارچی™ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوضچه بوستان بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حوضچه بوستان بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوضچه بوستان بهمن ندارد.
  neshan logo