info
عکس دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده
category

دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده

دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده (مطب پزشک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان شریعتی، مطهری واقع شده است. این مطب یکی از 108 مطب پزشک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام قصر و همچنین پیتزا مهدی، بازار اندرویدی مایکت، خانه فرهنگ دال، کلینیک دامپزشکی بیطار و مطب دکتر سخابخش قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر سید سعید صدر
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی
 • مطب دکتر فرشته سلیمانی معز
  بهشتی، بین لیلا و عباس میرزا
 • مطب خانم دکتر میلانی
  سهروردی شمالی، بین بیشه و نیکان
 • مطب دکتر سید حسینی
  بیشه
 • مطب دکتر صدر
  سهروردی شمالی، بعد از گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده ندارد.
  neshan logo