info
عکس نمایشگاه و فروشگاه دکوران
category

نمایشگاه و فروشگاه دکوران محله قصر دشت، شیراز

درباره‌ی نمایشگاه و فروشگاه دکوران

نمایشگاه و فروشگاه دکوران (فروشگاه مبلمان) در محله قصر دشت شیراز و خیابان قصردشت ۵۰ واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مبلمان در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین کافه فورته، نانوایی بربری، دکتر افشین باقری جراحی بینی، درمانگاه دندان پزشکی دکتر فربدان و مجتمع پزشکی آریانا ۷ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مبل و مبلمان خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز

آدرس فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز، شهر شیراز، محله قصر دشت و است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (07136271111) تماس بگیرید. فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله قصر دشت به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند مهرچوب آویژه ، فروشگاه مبل برجیس و مبلمان آپارتمانی قرار دارند.

چطور به فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر قرار دارد. ایستگاه مترو شهید آوینی هم در نزدیکی فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه نمایشگاه و فروشگاه دکوران شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب فروشگاه مبلمان دکوران در شیراز

نمایشگاه و فروشگاه دکوران در سایر شهرها

نظرات کاربران در مورد نمایشگاه و فروشگاه دکوران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کردستان
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  نمایشگاه و فروشگاه دکوران مبلمان مدرن ادارای و کارهای خیلی شیک و با کیفیتی داره.

 • avatar
  sia_taji
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  نمایشگاه و فروشگاه دکوران دارای آثاری شیک امروزی و باکیفیت بالا، قیمت بالا می باشد


سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده نمایشگاه و فروشگاه دکوران واقع شده‌اند:

 • مهرچوب آویژه
  (4.3)
  قصردشت، بین قصردشت 46 و 48
 • فروشگاه مبل برجیس
  (4.0)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 18 مطهری شمالی
 • مبلمان آپارتمانی
  (4.1)
  قصردشت، شهید آوینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه و فروشگاه دکوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه و فروشگاه دکوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه و فروشگاه دکوران ندارد.
  neshan logo