عکس ایستگاه اتوبوس شالی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شالی (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نجف زاده فروتن، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس شالی در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شالی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و خیابان شالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد و ارپکس و همچنین دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای، گل فروشی انلاین گل بازار، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، سام سرویس غرب و دبیرستان دخترانه غیر دولتی دارالعلم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شالی

ایستگاه اتوبوس شالی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر خیابان شالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، نجف زاده فروتن، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شالی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نجف زاده فروتن، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باصفا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین درختی و وفا آذر
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بین دانشفر و علیرضا الهی
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه دوم
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نرسیده به بنفشه دوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مقداد
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین لاله و پیامبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شالی ندارد.
  neshan logo