info
عکس ایستگاه اتوبوس شالی
category

ایستگاه اتوبوس شالی محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شالی

ایستگاه اتوبوس شالی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و خیابان شالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای، گل فروشی انلاین گل بازار، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، سام سرویس غرب و کباب وحلیم ارغوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شالی تهران

ایستگاه اتوبوس شالی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شالی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهروند واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باصفا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بین دانشفر و علیرضا الهی
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه دوم
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مقداد
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نزدیک به تقاطع پیامبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شالی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo