info
عکس ایستگاه اتوبوس آسمانها
category

ایستگاه اتوبوس آسمانها محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آسمانها

ایستگاه اتوبوس آسمانها (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و خیابان عسکری گراوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شادی و همچنین مجتمع مسکونی ونوس، سفره خانه سنتی سپیدار، مسجد صاحب الزمان، خودپرداز بانک گردشگری و خانه نان سورمنده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسمانها تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس آسمانها تهران، شهر تهران، محله سرو است. آدرس این ایستگاه اتوبوس عسکری گراوند، تقاطع آسمان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آسمانها تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو میدان کتاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسمانها تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آسمانها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو
  پاک نژاد، سرو غربی، بعد از شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس سرو
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرحزاد
  بزرگراه یادگار امام، بعد از فرحزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آسمانها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آسمانها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آسمانها ندارد.
  neshan logo