info
عکس آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور
category

آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور محله کوی نیرو، اهواز

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور

آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله کوی نیرو اهواز و بزرگراه مدرس، وهبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه انبار هلالی و همچنین سبد نو، پارک یکم، مجتمع نگارستان، تاکسی سرویس غزال و ایستگاه اتوبوس نبش خیابان تدبیرابتدای کوی نیرو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط avax (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آپاراتی و نمایندگی لاستیک امین مطیعی پور ندارد.
neshan logo