عکس پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی
category

پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی (محله خزانه، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، همدانی، عبدالله زاده، نهر فیروز آبادی، تقاطع پرستویی

موقعیت پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی در محله خزانه تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی (مرکز واکسیناسیون) در محله خزانه تهران و خیابان نهر فیروز آبادی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ایت الله کاشانی و همچنین استادیوم سهند، هنرستان فنی و حرفه ای نوبخت، مسجد علی اصغر، قنادی نگین و قهوه خونه بالا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، همدانی، عبدالله زاده، نهر فیروز آبادی، تقاطع پرستویی

ساعت کاری پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی

 • شنبه08:00 - 13:00
 • یک‌شنبه08:00 - 13:00
 • دوشنبه08:00 - 13:00
 • سه‌شنبه08:00 - 13:00
 • چهارشنبه08:00 - 13:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 13:00
 • جمعهتعطیل است

سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی واقع شده‌اند:

 • پایگاه مرکز سلامت دارالشفاء امام رضا(ع) (شهید دستواره)
  (2.8)
  بلوار دستواره، مشکی، بین شهید فکری و چهار متری باتوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  واکسن واکسیناسیون کوید کرونا کورونا corona covid سینوفارم سینوفارم۱،۲،۳و۴ تجمیعی مراکز مرکز بهداشت ستاد دوز مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 20 آبان ماه 1400

   ساعت ۱۱ واکسن نداشتن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت شیخ احمد کافی تهران ندارد.