عکس پایگاه سلامت کوهسار
category

پایگاه سلامت کوهسار (محله کوهسار، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و دویست و چهل و ششم

موقعیت پایگاه سلامت کوهسار در محله کوهسار تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه سلامت کوهسار (مرکز واکسیناسیون) در محله کوهسار تهران و خیابان شهید صفایی فراهانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سما لپ تاپ استوک، داروخانه دکتر مشتاقی استخر، لبنیات و بستنی سنتی پسرخاله، باطری سازی ایمان و نانوایی علیدادی قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه سلامت کوهسار


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و دویست و چهل و ششم

ساعت کاری پایگاه سلامت کوهسار

 • شنبه08:00 - 12:30
 • یک‌شنبه08:00 - 12:30
 • دوشنبه08:00 - 12:30
 • سه‌شنبه08:00 - 12:30
 • چهارشنبه08:00 - 12:30
 • پنج‌شنبه08:00 - 12:30
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سلامت کوهسار تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

واکسن واکسیناسیون کوید کرونا کورونا corona covid سینوفارم سینوفارم۱،۲،۳و۴ تجمیعی مراکز مرکز بهداشت ستاد دوز مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه سلامت کوهسار

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 16 فروردین ماه 1401

  بنظرم کارشون خوب بود

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سلامت کوهسار تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سلامت کوهسار تهران ندارد.