info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چند شنبه بازار محلی و همچنین نانوای بربری سنتی، حسنیه شرق تهران، ایستگاه 117 آتش نشانی، همدم طب مبین و خانه کاسکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آهنگران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، بین شریفی و قربانی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو چهل تن دولاب است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاران واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه
 • ایستگاه اتوبوس دولاب
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه
  بزرگراه محلاتی، مخبر جنوبی، عجب گل، بین هاشمی پور و صمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo