info
عکس سرویس خودرو آرمان
category

سرویس خودرو آرمان محله اکبرآباد، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس خودرو آرمان

سرویس خودرو آرمان (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کودک توتک و همچنین فروشگاه آفتاب گستر، رستوران توت فرنگی، نانوایی نمونه، تاسیسات ترمو (ایران رادیاتور) و چاپ دیجیتال نگارفن قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده سرویس خودرو آرمان واقع شده‌اند:

 • ایران خودرو امیری کد 4017
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط karimi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس خودرو آرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس خودرو آرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس خودرو آرمان ندارد.
  neshan logo