عکس ایستگاه اتوبوس کوشک مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشک (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فردوسی، بین زمانی و تقوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشک در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس کوشک (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و بازار بزرگ فردوسی و همچنین کافه رمنس، صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، مرکز تجارت جهانی فردوسی، طباخی لوکس طلایی و رستوران تک گلپایگانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر ایستگاه اتوبوس کوشک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فردوسی، بین زمانی و تقوی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر
 • ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
  (1.0)
  انقلاب اسلامی، بین طبرسی و کریمی
 • ایستگاه اتوبوس سی تیر
  (5.0)
  جمهوری اسلامی، بین سی تیر و مسعود سعد
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  (5.0)
  فردوسی، بین طاهری و منوچهری
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  (5.0)
  قرنی، طالقانی، خاص
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشک تهران ندارد.
  neshan logo