info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ
category

ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ محله سینما سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ

ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله سینما سعدی شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سینما سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتلیه عکسباران، فست فود لنجو، لوازم قنادی بزرگ شیراز، خانه پینگ پونگ شیراز و نمایندگی 2606 کرمان موتور حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ شیراز

در شهر شیراز، محله سینما سعدی ، ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار استقلال، بین استقلال 14 و 25 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم رسانه شیراز واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه هنگ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ ندارد.
neshan logo