عکس ایستگاه اتوبوس حافظ
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس حافظ (محله شیخ هادی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین شهید هادی جوان دلاور و حافظ

موقعیت ایستگاه اتوبوس حافظ در محله شیخ هادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ هادی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، پیتزا داوود، پاساژ موبایل علاءالدین، کافه رستوران ریرا و خانه فاموری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حافظ

ایستگاه اتوبوس حافظ در شهر تهران، محله شیخ هادی و خیابان جمهوری اسلامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین شهید هادی جوان دلاور و حافظ قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حافظ عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار گرفته است. همچنین پیک موتوری توانا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حافظ مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین شهید هادی جوان دلاور و حافظ


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ضرابی
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • ایستگاه اتوبوس موزه بانك ملي ايران
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  جمهوری اسلامی، بین فلسطین و ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حافظ ندارد.
  neshan logo