info
عکس نانوایی دستگاهی شبیه تنوری
category

نانوایی دستگاهی شبیه تنوری (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی نانوایی دستگاهی شبیه تنوری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

نانوایی دستگاهی شبیه تنوری (نانوایی) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان پاسداران 40 واقع شده است. این مکان یکی از هشت نانوایی در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین پارک ولی رشتی و هایپر سرو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nasir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 15 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی دستگاهی شبیه تنوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 15 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی دستگاهی شبیه تنوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی دستگاهی شبیه تنوری ندارد.
location استان یزد، حمیدیا، بلوار پاسداران، پاسداران 40
ثبت نظر و تصویر
neshan logo